O nás

Náš tím

O svojich klientov sa každodenne staráme prostredníctvom tímu zloženého zo špecialistov vo svojom obore. Okrem veľkého množstva inventúrnych pracovníkov a vedúcich inventúr disponujeme aj skúsenými projektovými manažérmi a rozsiahlym IT oddelením zloženým z analytikov, vývojárov, testerov a administrátorov. Vďaka tejto podpore dokážeme rýchlo reagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky klientov.

Skupina DANTEM

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Prostredníctvom svojich pobočiek na Slovensku, v Českej republike, v Poľsku, v Maďarsku a v Chorvátsku poskytuje svoje služby vo väčšine krajín Európy. V Českej republike a na Slovensku bol DANTEM priekopníkom outsourcingu inventúr.

Za viac ako 20 rokov pôsobenia sa nám podarilo vybudovať jedinečné know-how v oblasti inventúr tovaru a skladových zásob, inventarizácie majetku pomocou čiarových kódov a špecializovaných služieb pre retail.

Medzi klientov skupiny DANTEM patria významné miestne aj medzinárodné spoločnosti, najmä maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Filozofiou skupiny DANTEM je poskytovať klientom služby vysokej kvality založenej na maximálnom porozumení potrebám klienta, to všetko s cieľom nadväzovať dlhodobé partnerstvá.