close

O skupine DANTEM

article-image

Skupina DANTEM bola založená v roku 2000 a v súčasnosti je najväčším poskytovateľom inventarizačných služieb v strednej Európe. Prostredníctvom svojich pobočiek na Slovensku, v Českej republike, v Poľsku, v Maďarsku a v Chorvátsku poskytuje svoje služby vo väčšine krajín Európy. Na Slovensku a v Českej republike bol DANTEM priekopníkom outsourcingu inventúr.

Spoločnosti skupiny DANTEM poskytujú na jednotlivých trhoch najmä služby inventúr zásob a dlhodobého majetku, dodávky vybavenia na inventúry a mobilný zber dát, ďalej služby mystery shoppingu a špecializované služby pre retail.

Medzi klientov skupiny DANTEM patria významné české, slovenské i medzinárodné spoločnosti, najmä maloobchodné reťazce, finančné inštitúcie, hotely, logistické spoločnosti, IT spoločnosti a ďalšie.

Filozofiou skupiny DANTEM je poskytovať klientom služby vysokej kvality založené na maximálnom porozumení potrebám klienta, to všetko s cieľom nadväzovať dlhodobé partnerstvá.

Pošlite nám otázku, odkaz alebo podnet

Ak nám chcete poslať odkaz, otázku alebo námet, vyplňte láskavo formulár nižšie.
Ponuka stálych brigád
Zvoľte mesto, kde chcete pracovať:
Bratislava Trnava Trenčín Žilina Nitra Banská Bystrica Zvolen Prešov Košice Ďalšie mestá...
INVENTARIZAČNÉ SLUŽBY VO VÄČŠINE KRAJÍN EURÓPY
1

Meno a priezvisko:

*

2

Spoločnosť alebo inštitúcia:


3

Telefón:


4

E-mail:

*

5

Text odkazu:


6
Súhlasím so spracovaním osobných údajov:
    Ano Áno Tak Igen Yes Ja Ne Nie Nie Nem No Nein
*

Opíšte, prosím: icon
*

Odoslať

DANTEM. Komplexné inventarizačné služby a poradenstvo.


Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Potvrdením tohto oznámenia s tým vyjadrujete súhlas. OK Ďalšie informácie