close

Vybavenie na inventúry - malé a stredné podniky

article-image

Pre malé a stredné podniky a inštitúcie (do cca 30 000 položiek majetku) ponúkame jednoduché, ale praxou overené vybavenie na inventúry dlhodobého majetku. S totožným vybavením sami ročne realizujeme tisíce inventúr tovaru i majetku.

S využitím nášho riešenia dantem.FAST (Fixed ASset Tracking) prebieha inventúra nasledujúcim spôsobom:

  1. Dáta o majetku sa importujú z účtovnej či operatívnej evidencie do aplikácie na inventarizáciu a následne sa prenesú do mobilných terminálov.
  2. Postupne prebieha fyzická inventúra majetku načítaním čiarových kódov z etikiet umiestnených na majetku. Software v termináloch umožňuje priebežné dohľadávanie majetku.
  3. Dáta sú priebežne prenášané do aplikácie v počítači, kde sú vyhodnocované - priebežne je možné sledovať nedohľadaný majetok, presuny majetku a pod.
  4. Po dokončení fyzickej inventúry a dohľadávaní je na základe výsledkov inventúry aktualizovaná účtovná či operatívna evidencia majetku, a to buď ručne, alebo automaticky. Zároveň môžu byť vytlačené inventúrne súpisy.

Naše riešenie spravidla pozostáva z nasledujúcich častí:

  • Prenosné terminály („čítačky“) vybavené špeciálnym inventúrnym software - umožňujú efektívne vykonávať inventúru v teréne, vrátane práce s očakávaným stavom a zberu dodatočných údajov (napr. výrobné číslo či stav majetku).
  • Aplikácia na spracovanie inventúr v počítači - program na priebežné spracovanie dát z prenosných terminálov a vyhodnotenie priebehu inventúry (prehľady nájdeného či nenájdeného majetku, filtrovanie podľa lokalít, stredísk, tlač reportov a pod.).
  • Tlačiareň čiarových kódov vrátane software na jednoduchú tlač etikiet s čiarovými kódmi v priebehu celého roku, a to buď z aplikácie Excel, alebo priamo z Vášho informačného systému.

Nezáväzný dopyt

Po vyplnení nasledujúceho formulára Vám pripravíme predbežnú ponuku, prípadne Vás budeme kontaktovať s doplňujúcimi otázkami.
Ponuka stálych brigád
Zvoľte mesto, kde chcete pracovať:
Bratislava Trnava Trenčín Žilina Nitra Banská Bystrica Zvolen Prešov Košice Ďalšie mestá...
INVENTARIZAČNÉ SLUŽBY VO VÄČŠINE KRAJÍN EURÓPY
1

Meno a priezvisko:

*

2

Spoločnosť alebo inštitúcia:


3

Telefón:


4

E-mail:

*

5

Upresnenie dopytu:


6
Súhlasím so spracovaním osobných údajov:
    Ano Áno Tak Igen Yes Ja Ne Nie Nie Nem No Nein
*

Opíšte, prosím: icon
*

Odoslať dopyt

DANTEM. Komplexné inventarizačné služby a poradenstvo.


Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Potvrdením tohto oznámenia s tým vyjadrujete súhlas. OK Ďalšie informácie